Szymon Sokołowski 2022-08-19 0 komentarzy

Ręczniki papierowe ZZ - jaki producent?

Ręczniki papierowe ZZ  - jaki producent?

Obecnie sporo firm, pragnąc obniżyć koszty własne, stara się ograniczyć zużycie wyrobów papierowych lub też stosuje produkty bardzo tanie, a co za tym idzie, zazwyczaj też mało chłonne i łatwo się rozrywające. Zwykle takie postępowanie nie generuje oszczędności, gdyż jedynie wymusza korzystanie z większych ilości ręczników jednorazowych po umyciu rąk czy skorzystaniu z toalety. W takiej sytuacji zaopatrzeniowiec i tak jest zmuszony do ponownego złożenia zamówienia.

Lepiej przemyślanym rozwiązaniem jest znalezienie dostawcy oferującego dobrej jakości wyroby papierowe w przystępnej cenie. Swoją propozycję w tym zakresie przedstawia firma CZP Premium Golub-Dobrzyń Mariusz Szefler, której kadra prowadzi dystrybucję asortymentu na terenie województwa kujawsko - pomorskiego. 

Lista sprzedażowa wspomnianego dostawcy jest wynikiem dostrzeżenia zapotrzebowania rynkowego na wytrzymalsze oraz bardziej chłonne wyroby papierowe. Rezultatem podjętych przez pracowników działań są ręczniki papierowe ZZ. Producent postarał się, by były one uniwersalne. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach sanitarnych, jak i kuchni lub w warsztacie. Ich dużym atutem jest estetyka. Odpowiednio sprasowany materiał jest układany w specjalny sposób, na tak zwaną zakładkę, więc nie ma problemu z jego przechowywaniem czy rozwijaniem. Ręczniki można trzymać luzem, w woreczku bądź też włożyć do specjalnego dyspensera, jeżeli posiada się na stanie takie urządzenie. Oferta obejmuje również możliwość zakupu papieru toaletowego.

Dostawca zaprasza do stałej współpracy. Dysponuje odpowiednio zaopatrzonym magazynem, jego kadra jest więc w stanie zrealizować zamówienie hurtowe i podjąć się stałych dowozów pod wskazany adres. 

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!