Katarzyna Lewandowska 2019-12-07 0 komentarzy

Maszyny flow pack

Maszyny flow pack

Konieczność wytworzenia opakowania to jeden z wielu procesów, z jakim mierzą się producenci i dystrybutorzy towarów. Musi ono spełniać określone standardy, być szczelne, estetyczne, praktyczne. Popularną metodą pakowania jest flow pack, czyli umieszczanie produktu w folii i zgrzewanie. Wszystko odbywa się automatycznie, folia podawana jest z rolki, umieszczonej w maszynie. Zlecenie pakowania w zewnętrznej firmie to znaczna wygoda i oszczędność. Profesjonaliści gwarantują szybkie i skuteczne działanie. Wystarczy dostarczyć produkt i oczekiwać na wykonanie zadania. Nie trzeba martwić się o eksploatację urządzeń, zachowanie przepisów bezpieczeństwa czy higieny pracy. 

Firma Skypack zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń pakujących oraz pakowaniem gotowych towarów. Producenci i dystrybutorzy mogą zlecić pakowanie wszystkich produktów o regularnym kształcie i oszczędzić czas, i pieniądze. Przy tym nie martwić się o efekt, jakość, termin wykonania i cenę. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie, co pozwala znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron i wynegocjować atrakcyjną stawkę. Zlecenie pakowania może mieć charakter jednorazowy lub długoterminowy. Maszyny flow pack posiadają możliwość tworzenia etykiet i funkcje markerów. To dodatkowo przyspiesza cały proces. Dozownice odmierzają zawsze taką samą ilość produktu.

Sposób pakowania jest tak uniwersalny, że możliwe jest zapakowanie niemal każdego rodzaju towaru, o ile nie są to produkty płynne. Maszyny zapakują artykuły spożywcze, przemysłowe, elektroniczne, leki, narzędzia i artykuły metalowe.

 

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!