Eryk Borowski 2020-02-07 0 komentarzy

Jastrzębia Góra noclegi dla dzieci

Jastrzębia Góra noclegi dla dzieci

Wybierając się na rodzinne wczasy z dziećmi nad morze, warto pojechać do miejscowości zapewniającej dodatkowe propozycje spędzania czasu wolnego.

Olśniewające, szerokie, czyste plaże z białym piaskiem, mnóstwo restauracji, sklepów z pamiątkami i Mini Aqua Park oferuje Jastrzębia Góra. Słynie również z korzystnego mikroklimatu i pensjonatów przyjaznych najmłodszym. Na ich terenie znajdują się place zabaw, a serwowane jedzenie uwzględnia preferencje kilkulatka. Niektóre ośrodki gwarantują dodatkowe propozycje w formie animacji. Angażują one i uatrakcyjniają pobyt milusińskim, jednocześnie pozwalając rodzicom na zajęcie się swoimi pasjami i odpoczynek od obowiązków.

W Jastrzębiej Górze noclegi dla dzieci z opiekunami to specjalność kameralnego domu wczasowego „Danusia”. Jest zlokalizowany 200 m od morza, w niewielkiej odległości od centrum, ma nowocześnie urządzone pokoje w wysokim standardzie, z łazienką, dostępem do darmowego WiFi, z czajnikiem i akcesoriami do plażowania na wyposażeniu. Można tu wynająć również studio i domek letniskowy. Właściciele są niezwykle serdeczni, dbają o zdrowe i urozmaicone posiłki oraz nienaganny porządek na terenie całej nieruchomości. Dodatkową atrakcją są aktywności integracyjne z doświadczonymi animatorkami. Nawiązują do znanych wątków baśniowych i eksplorują historie wciągające do wspólnej zabawy. Dzieci wcielają się w młodych piratów, poszukiwaczy przygód, uczniów z akademii Pana Kleksa, podróżników przemierzających lasy tropikalne i astronautów. Konkursy, przedstawienia, malowanie twarzy i przebieranki zapadają w pamięci pociech na długo.

Ośrodek cieszy się świetną opinią i ma wyjątkowo przyjazną atmosferę.

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!