Bianka Rutkowska 2022-11-30 0 komentarzy

Jaka firma oferuje siłownik wywrotu do przyczepy D47?

Jaka firma oferuje siłownik wywrotu do przyczepy D47?

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie wielu maszyn i urządzeń budowlanych, rolniczych czy przemysłowych bez hydrauliki siłowej. Nawet niewielkie układy cechują się sporą mocą i mogą szybko i sprawnie wykonać prace, które człowiek musiałby wykonywać wiele godzin, a nawet dni. Większość z nich cechuje się prostą budową, jednak, znosząc ogromne obciążenia, i one od czasu do czasu ulegają awariom. Jeżeli nie są mocno wyeksploatowane, można je naprawiać, a części do nich kupić w specjalistycznym sklepie.

Od lat działa w Lesznie firma Novatech, prowadząca również sklep internetowy, w którym można nabyć zarówno całe urządzenia, jak i poszczególne części do nich. Oferta obejmuje rozmaite jedno- lub obustronnego działania siłowniki wywrotu, kipry do maszyn, a także rozdzielacze hydrauliczne wielosekcyjne i drobne akcesoria, takie jak uszczelki, obrotnice czy panewki kołyski. Asortyment jest niezwykle bogaty, wiec wystarczy przejrzeć katalog lub skorzystać z wyszukiwarki, aby znaleźć produkt odpowiadający potrzebom. 

Przedsiębiorstwo to poleca bogaty asortyment rozmaitych urządzeń hydraulicznych, w tym także nowoczesny, idealny do polskiej przyczepy D47 siłownik wywrotu od renomowanego włoskiego producenta Di Natale Bertelli. Do najważniejszych cech tego urządzenia należy zaliczyć:

  • spory, 10-tonowy udźwig,
  • niewielką wagę,
  • maksymalne ciśnienie 180 bar,
  • 4 stopnie,
  • skok 1290 mm.

Warto dodać, że w jego produkcji zastosowano nowoczesną technologię do zabezpieczenia produktu przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, która została dokładnie opisana na stronie sklepu. Sprzedawca ma do zaoferowania ten wyjątkowy model siłownika, cechujący się niezawodnym działaniem i wytrzymałą konstrukcją w wersji z kołyską i bez kołyski. 

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!