Aniela Kamińska 2021-06-02 0 komentarzy

Gabinet dentystyczny Wrocław | implantywroclaw.com.pl

Gabinet dentystyczny Wrocław | implantywroclaw.com.pl

Implanty zębowe rekomendowane są wszystkim pacjentom mającym braki w uzębieniu i chcącym poprawić wygląd swojego uśmiechu. To absolutna podstawa w przypadku osób, których praca zawodowa polega na bezpośrednim kontakcie z innymi ludźmi. Oznacza to, że na implanty decydują się między innymi przedstawiciele handlowi, dziennikarze, modelki, politycy, biznesmeni, nauczyciele, prawnicy i nie tylko. Co równie istotne, pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale i praktyczną, ponieważ ułatwiają dokładne rozdrabnianie pokarmu. Gabinet dentystyczny z Wrocławia podejmujący się wszczepiania implantów to Dental Med Clinic.

Placówka ta jest wybierana ze względu na doskonałe wyposażenie, na które składają się nowoczesne sprzęty przyspieszające wykonywanie zabiegów oraz wykwalifikowany personel o bogatym doświadczeniu. Najprościej mówiąc, implanty to tytanowe śruby mocowane bezpośrednio w szczęce. Po zrośnięciu umieszcza się na nich korony, które do złudzenia przypominają naturalne zęby, dzięki czemu niczym się nie wyróżniają. To idealne rozwiązanie dla pacjentów z całkowitym bezzębiem oraz pojedynczymi brakami.

Istnieje kilka powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na implanty. Dentysta z Wrocławia reprezentujący tę klinikę podkreśla, że dają one możliwość cieszenia się pięknym uśmiechem, a wszystko to bez konieczności szlifowania zdrowych zębów, które mogłyby stać się nadwrażliwe. Poprawiają one ogólny wygląd i chronią przed całkowitym zanikiem kości szczęki. Ewentualnymi przeciwwskazaniami do tego zabiegu są nowotwory, zaawansowana paradontoza lub nieustabilizowana cukrzyca.

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!