Katarzyna Lewandowska 2021-07-04 0 komentarzy

długie deski podłogowe jesienowe

długie deski podłogowe jesienowe

Drewno we wnętrzach zawsze zachwycało i przyciągało wzrok, dlatego, wykańczając pomieszczenia prywatne czy biurowe, warto zastanowić się nad zastosowaniem właśnie tego surowca do wykończenia podłóg. Piękne, długie deski podłogowe ma do zaoferowania przedsiębiorstwo ze strony podlogi-premium.pl od lat specjalizujące się w dostarczaniu na rynek naturalnych surowców pochodzących gównie od zagranicznych producentów.

Jest to firma, która oferuje kompleksową usługę i chętnie doradza inwestorom, jaka podłoga najbardziej pasowała będzie do danego wnętrza. Ma ona w asortymencie deski w każdym stylu postarzane, heblowane i frezowane, dlatego warto skorzystać z jej oferty. Wspomniane szerokie, stabilne deski podłogowe pochodzą od austriackiej firmy Mafi mogącej się pochwalić ponad 100-letnim doświadczeniem w obróbce drewna. Jej produkty są:

  • ekologiczne,
  • ciepłe w dotyku,
  • przyjazne alergikom,
  • dostępne w wielu gatunkach.

Producent ten ma w ofercie cechujące się urodą jesionowe deski podłogowe, do których produkcji wykorzystano drewno z rdzeniem. Są one polecane w kolorze głębokiej bieli naturalizowanej i olejowanej grafitowo-szarej. Pokrycie drewna jesionowego naturalnymi olejami redukuje brązowe odcienie twardzieli, ale nie zmienia naturalnego wyglądu desek.

Są to podłogi o wyjątkowej urodzie, które sprawdzą się w różnych wnętrzach. Warto postawić właśnie na ten rodzaj podłogi, ponieważ jesion jest równie wytrzymały, jak dąb, cechuje się jednak szczególnym rysunkiem słojów podkreślających naturalny charakter drewna. Wybierając podłogę jesionową z niewielką liczbą sęków, można się cieszyć wspaniałym, nowoczesnym i eleganckim wyglądem podłogi.

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!