Katarzyna Lewandowska 2022-09-24 0 komentarzy

Czy warto zainwestować w głos lektora?

Czy warto zainwestować w głos lektora?

Każdy, komu słoń nie nadepnął na ucho, potrafi odróżnić wypowiedź staranną od niechlujnej. Jednak sztuka mówienia nie jest czymś, co jest dane z natury. Trzeba się jej nauczyć. 

Zastanów się, co sprawia, że po charakterystycznym tembrze lirycznego, dwuoktawowego sopranu z łatwością potrafisz odróżnić głos jednej piosenkarki od lekkiego, a jednak nierzadko popadającego w żabi skrzek wokalu jej konkurentki? Nadanie indywidualnego wyrazu wydawanym przez siebie dźwiękom wymaga oprócz talentu także wielu ćwiczeń. Jednak sukces w tej dziedzinie jest ceniony nie tylko w branży muzycznej. Dobry głos lektorapotrafi zdziałać naprawdę wiele! Na stronie audiotour.pl udało się zaangażować najwybitniejszych specjalistów słowa. Mogą oni towarzyszyć zwiedzającym twój obiekt gościom.

Można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że gdyby Tezeusz udał się dziś na słoneczną Kretę z zamiarem zapuszczenia się w czeluście labiryntu i zgładzenia Minotaura, aby tym samym raz na zawsze położyć kres ofiarom składanym potworowi z siedmiorga ateńskich chłopców i dziewcząt, to Ariadna wcale nie podarowałaby mu kłębka nici, ale audioprzewodnik. Z tym urządzeniem nie zgubi się nawet największa fajtłapa skonfrontowana z siecią niekończących się sal i korytarzy w jednym z ogromnych muzeów lub zamków. 

Dobr głos ma wagę złota!

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!