Agata Włodarczyk 2019-06-20 0 komentarzy

Brodziki do zabudowy

Brodziki do zabudowy

Nowoczesna łazienka nie mogłaby się obyć bez rozwiązania, jakim jest brodzik do zabudowy (podpłytkowy). To jedno z najchętniej stosowanych rozwiązań, który pojawia się w łazienkach prywatnych, jak i hotelach i innych obiektach, z których korzystają ludzie. Na rynku dostępne są zarówno kwadratowe, jak i prostokątne brodziki posadzkowe, a szeroka gama produktów sprawia, że każdy klient może znaleźć armaturę dopasowaną do swoich osobistych potrzeb.  Nowoczesny design i wykonanie z troską o najmniejsze detale przekładają się na wygodę eksploatacji produktów i sprawiają, że każda łazienka może stać się komfortowym pomieszczeniem jak z najlepszego SPA.

Czym wyróżnia się  niski brodzik? Jego integralną częścią są odpływy liniowe, które zostały fabrycznie zintegrowane z płytami spadkowymi.  Specjalnie wyprofilowane spady nakierowane pod odpowiednim kątem zapewniają sprawny i efektywny odpływ wody: nie gromadzi się ona ani w brodziku, ani dookoła niego. Producent SCHEDPOL oferuje linię brodzików podpłytkowych Slight Line Stabilsound®, które wyróżniają specjalne izolujące wypełnienia minimalizujące efekty akustyczne oraz zapobiegające utracie ciepła. Nie bez znaczenia są też wielowarstwowe wzmocnienia, dzięki którym każdy wyrób jest wytrzymały na nacisk. Niski brodzik posadzkowy posiada też dodatkowe uszczelnienia zabezpieczające przed wilgocią. 

Ten posadzkowy element wyposażenia kabiny pozwala stworzyć nowoczesne, eleganckie i komfortowe pomieszczenie kąpielowe niczym z najnowszych katalogów o urządzaniu wnętrz.

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!