Aleksandra Baran 2019-06-18 0 komentarzy

Olejek CBD

Olejek CBD

Powszechnie wiadomo, że chemia zawarta w kosmetykach oraz przetworzonej żywności wpływa niekorzystnie na ludzki organizm. Można z tym walczyć, zamieniając gotowe produkty na zdrową zbilansowaną dietę, pełną witamin i mikroelementów. Jednak jak skutecznie bronić się przed chorobami, szczególnie tymi, które dziedziczone są z pokolenia na pokolenie? Jeśli nie znasz jeszcze produktów na bazie nasion z konopi, z pewnością zainteresuje Cię olejek CBD i jego prozdrowotne właściwości. 

Na początek kilka słów o tym, czym są kannabinoidy. To organiczny związek chemiczny, który naturalnie występuje w konopi siewnej. Nie wywołuje skutków ubocznych, nie jest środkiem psychoaktywnym. W związku z tym nie uzależnia ani nie odurza, znajdując zastosowanie w terapii wielu schorzeń i różnych przypadłości. Dla kogo jest ten olejek? Dla każdego, kto zmaga się z problemami zdrowotnymi lub chce się przed nimi uchronić w przyszłości. W zależności od rodzaju choroby może wspomóc całkowite wyleczenie lub złagodzić jej objawy. 

Zainteresowany? Wejdź na stronę konopieizdrowie.pl i zapoznaj się z szerokim asortymentem sklepu. Znajdziesz tu m.in.

  • żywność,
  • kosmetyki,
  • witaminy i minerały,
  • susz konopny,
  • produkty dla zwierząt,

a także wiele innych certyfikowanych produktów konopnych oraz gadżetów i akcesoriów. Bez wątpienia każdy znajdzie tu coś dla siebie i swoich bliskich. Dzięki zawartości witamin z grupy B jest odpowiedni dla tych osób, które mają np. problemy z neuralgią nerwu twarzowego. Ponadto, zawarte w konopi flawonoidy zmniejszają ryzyko zachorowania na niektóre odmiany nowotworów. Jednak na tym nie kończą się jego cudowne właściwości. Produkty konopne znajdują również szerokie zastosowanie w kosmetyce, a jako olej roślinny doskonale nadaje się do sałatek i dań na zimno. 

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!