Agata Włodarczyk 2019-06-15 0 komentarzy

Kominek bio

Kominek bio

Od lat panuje przekonanie, że kominek jest dobrem luksusowym – elementem wyposażenia, na który mogą sobie pozwolić jedynie właściciele domków jednorodzinnych, a i nie wszyscy. Tymczasem istnieje rozwiązanie, które pozwala na radość z wyglądu i ciepła prawdziwego, żywego ognia.

Kominek bio, bo o nim mowa, może być wiszący, może być wolnostojący. Ale co najlepsze – świetnie sprawdzi się nie tylko w domu jednorodzinnym, ale również w mieszkaniu, biurze, restauracji czy hotelu. Brzmi zaskakująco? Wszystko za sprawą roślinnego biopaliwa, które pozwala rozpalić ogień, ale nie wytwarza popiołu, sadzy, zapachu ani dymu. Dzięki temu nie ma konieczności podłączania kominka do instalacji kominkowej. Wystarczy raz na jakiś czas wywietrzyć pomieszczenie, ponieważ biopaliwo wytwarza dwutlenek węgla (w takich ilościach jak oddychający człowiek, więc mówimy o rozwiązaniu najzupełniej bezpiecznym).

Wybór alternatywnych kominków w sklepie internetowym sol-techbiokominki.pl jest ogromny. To właśnie pod tym adresem można znaleźć modele dostosowane do każdego rodzaju architektury wnętrz. Od klasyki, po minimalizm, można długo przebierać w ofertach, kierując się także optymalnymi wymiarami i detalami wykończenia. Montaż wariantów naściennych nie jest trudny, nie wymaga wzywania fachowców, tym bardziej warianty wolnostojące. Magia żywego ognia działa, wprowadzając błogi nastrój i przyjemne ciepło. Litr roślinnego biopaliwa płonie nieprzerwanie od 3 do 6 godzin, co jest nie tylko widoczne, ale i odczuwalne.

Jeżeli ten wpis pomógł Ci dokonać wyboru, zostaw komentarz!